32 302 96 80 44-100 Gliwice, ul. Jagiellońska 3/5 Facebook Instagram
Joanna J.

Ze swej strony dziękuję również za szkolenie z Panią dr Ewą – dawno nie byłam na tak rzeczowym i konkretnym szkoleniu. - Szkolenie "Roczne rozliczenie Wspólnoty Mieszkaniowej z punktu widzenia Ustawy o Własności Lokali i prawa bilansowo-podatkowego"

Justyna N.

Bardzo dziękuję za wspaniałe szkolenie. Super podejście do wspólnot. Pasja naprawdę przez Panią przemawia. - Szkolenie "Podatkowe aspekty zarządzania nieruchomościami: przegląd najnowszych interpretacji podatkowych i ich wpływ na branżę zarządzania nieruchomościami"

Elżbieta Cz.

...Wielokrotnie uczestniczyłam w szkoleniach prowadzonych przez Pana J.Włodarczyka, szkolenia zawsze są prowadzone ciekawie. Bardzo cenię umiejętność wykładowcy w przekazywaniu wiedzy. Dziękuję - Szkolenie "Poradnik wierzyciela. Nowy stan prawny od 1 lipca 2023! Najważniejsze zmiany w zakresie dochodzenia roszczeń w postępowaniach sądowych oraz postępowaniach egzekucyjnych"

Krzysztof W.

dziekuję bardzo. A szkolenie było brylantowe -  Szkolenie "Przedawnienie roszczeń, egzekucja komornicza, postępowanie spadkowe, śmierć dłużnika"

Bartłomiej K.

... po takim szkoleniu człowiek, aż nie może się nachwalić. Konretne, rzeczowe, a nie książkowo/prawno/teoretyczne. Po latach doświadczenia dowiedziałem sie że w sumie Ustawa o własności lokali dotyczy lokali, a nie tylko zasobów mieszkaniowych - szkolenie z dr Ewa Spigarską

 

Danuta P.

Serdecznie dziękuję za szkolenie. Wykładowca Pani dr inż. Aleksandra Specjał prowadziła wykład bardzo dostępnie przypominając o istotnych sprawach technicznych , prawnych . Jestem bardzo zadowolona. - Szkolenie "Problematyka rozliczania kosztów ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania w budynkach wielorodzinnych"

Robert K.

Bardzo profesjonalny wykład, cenne informacje - każda złotówka wydana na szkolenie warta swojej ceny :) - Szkolenie "Istalacje fotowoltaiczne w spółdzielni i wspólnocie mieszkaniowej"

Maja G.

Również bardzo dziękuję za możliwość uczestnictwa w szkoleniu.  Jestem pełna aprobaty dla wiedzy merytorycznej Pani Prowadzącej i mam nadzieję, że skorzystam jeszcze z Państwa oferty szkoleniowej. - Szkolenie Elektroniczna Księga Wieczysta

Marta Z.

Bardzo dobry wykład, dużo informacji zostało przekazanych. Dziękuję - Szkolenie "Prawo lokalowe w "pigułce" (wykład, dyskusja, pytania i odpowiedzi)"

Beata L.

Szkolenie bardzo udane i przydatne. Wykładowca odpowiedział na wszystkie pytania uczestników za co serdecznie dziękuję. Pozdrawiam. - Szkolenie Prawo lokalowe w "pigułce" (wykład, dyskusja, pytania i odpowiedzi)

Małgorzata G.

Skrupulatny wykład poparty licznymi przepisami i wyroki sądowymi oraz dyskusją w oparciu o konkretne przykłady wynikające z praktyki zawodowej - Szkolenie Prawo lokalowe w "pigułce" (wykład, dyskusja, pytania i odpowiedzi)

Marlena M.

Dziękuję bardzo za szkolenie. Forma online jest dla mnie jak najbardziej ok. Pani Spigarska jest jedną z najlepszych osób prowadzących szkolenia. - Szkolenie Podatki w praktyce zarządcy/administratora nieruchomościami (przegląd aktualnych interpretacji podatkowych) oraz zmiany od stycznia 2021r.

Ewa J.

Bardzo dziękuję , szkolenie było fantastyczne, Pani prowadząca pierwsza klasa – w skali od 0 do 10 daje dużą 11 - Szkolenie Podatki w praktyce zarządcy/administratora nieruchomościami (przegląd aktualnych interpretacji podatkowych) oraz zmiany od stycznia 2021r.

Dorota W.

Bardzo dziękuję za możliwość skorzystania ze szkolenia organizowanego przez 4EDU. Jak zawsze profesjonalnie zorganizowane a temat bardzo dla nas istotny. Prowadzący szkolenie Sędzia Jacek Włodarczyk doskonale rozwiewał nasze wątpliwości i odpowiadał na pytania. I chociaż dajemy radę z tą nieszczęsną formą online to wszyscy tęsknimy za bezpośrednim kontaktem. Mamy nadzieję na rychłe spotkanie w tradycyjny sposób.

Jolanta K.

Dziękuję za szkolenie. Prowadzący był bardzo kompetentny i przekazał mi dużo cennej wiedzy. Proszę przekazać Mu moje wyrazy uznania. 

Paweł P.

Dziękuję. Najlepsze szkolenia w jakim uczestniczyłem pomimo tego że on-line. Ogromna wiedza merytoryczna i praktyczna prowadzącej

Anna S.

Bardzo dobrze podana solidna porcja materiału. Rewelacyjna prowadząca, mówiąca przystępnym językiem, dobra organizacja. Szkolenie ważne i potrzebne, na pewno będę polecać uczestnictwo w organizowanym przez 4edu szkoleniu.