32 302 96 80 44-100 Gliwice, ul. Jagiellońska 3/5 Facebook Instagram

Wesołych Świąt

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku pragniemy przesłać najserdeczniejsze życzenia.

Niech nadchodzące Święta będą dla Was niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień, aby odbyły się w spokoju i radości, wśród rodziny, przyjaciół oraz wszystkich Bliskich osób.

Konferencja "WODÓR PALIWEM NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOŚCI"

Zapraszamy na konferencję

WODÓR PALIWEM NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOŚCI
NA PODSTAWIE POLSKIEJ STRATEGII WODOROWEJ
DO ROKU 2030 Z PERSPEKTYWĄ DO 2040 ROKU

To wydarzenie zostało stworzone z myślą o dążeniu do zrównoważonej transformacji energetycznej i spełnieniu założeń Polskiej Strategii Wodorowej do roku 2030, z perspektywą aż do 2040.

Transformacja energetyczna jest jednym z kluczowych wyzwań naszych czasów. Przechodzimy od tradycyjnych, "brudnych" źródeł energii w kierunku bardziej ekologicznych rozwiązań, a wodór wydaje się być jednym z najbardziej obiecujących nośników energii, który może pomóc w osiągnięciu naszych celów związanych z ochroną środowiska i zapewnieniem bezpieczeństwa energetycznego....

 

Więcej infiormacji znajdą Państwo na stronie https://wodorpaliwemprzyszlosci.pl/

4EDU Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

Tytuł projektu:

„Ergonomiczne stanowiska pracy w 4EDU Sp. z o.o.”

Krótki opis projektu:

Celem projektu będzie ograniczenie zdrowotnych czynników ryzyka w 4EDU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poprzez kompleksowe wsparcie obejmujące realizację działań szkoleniowych oraz modernizację ergonomii stanowisk pracy dla 7 pracowników (K: 5, M: 2) w okresie od 01 marca 2023r do 30 czerwca 2023 r. Grupę docelową stanowi 7 pracowników (K: 5, M: 2) 4EDU Sp. z o.o., w tym 2 osoby powyżej 50 lat. Projekt przyczyni się̨ do przeciwdziałania bierności zawodowej ze względu na stan zdrowia i wydłużenie aktywności zawodowej pracowników firmy 4EDU poprzez realizację kompleksowego wsparcia zgodnie ze zdiagnozowanymi potrzebami i specyfiką stanowisk pracy, w tym realizację dwóch komponentów:

1) komponent edukacyjno-informacyjny (działania świadomościowe)

2) komponent związany z modernizacją stanowisk pracy (działania prewencyjne).

 

Cele projektu:

Celem głównym projektu będzie ograniczenie zdrowotnych czynników ryzyka w 4EDU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Gliwicach poprzez kompleksowe wsparcie obejmujące realizację działań szkoleniowych oraz modernizację ergonomii stanowisk pracy dla 7 pracowników (K: 5, M: 2), w tym 2 osoby powyżej 50 lat w okresie od 01-03-2023r. do 30-06-2023.

 

Planowane efekty projektu:

Modernizacja stanowisk pracy spowoduje większą efektywność pracy, zmniejszy ryzyko wystąpienia wypadku oraz zmniejszy ryzyko. Efektem szkoleń będzie nabycie przez pracowników technik neutralizujących stres i wypalenie zawodowe oraz nabycie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych związanych z ergonomią pracy.

 

Wartość projektu:

76 137,50 PLN

 

Wkład Funduszy Europejskich:

64 716,87 PLN

 

Pliki do pobrania

Biuro nieczynne

Szanowni Państwo,

w dniu 23.12.2022r. nasze biuro jest nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Godziny otwarcia

Szanowni Państwo,

w dniu 16.12.2022r nasze biuro jest czynne do godziny 13:30. Za utrudnienia przepraszamy

JAK OBNIŻYĆ (OPTYMALIZOWAĆ) KOSZTY ENERGII W FIRMIE, DOMU

Nadchodzi kosztowna zima  i cały 2022 rok, dla milionów Polaków zarówno w gospodarstwach domowych jak i firmach. Za gaz zapłacimy o wiele więcej, już teraz Przedsiębiorcy otrzymują
o 300-500% więcej niż w analogicznym okresie 2021 roku.  Rachunki za energię elektryczną mogą być wyższe nawet o 60-80 procent. Wzrosną też koszty ogrzewania, a to tylko początek podwyżek.

Zachodzi pytanie jak obniżyć koszty energii? Czy jest to możliwe? – przecież nie mamy na to wpływu jako konsumenci.

MOŻEMY OBNIŻYĆ KOSZTY ENERGII POPRZEZ WŁASNE INWESTYCJE

 

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do zakładki JAK OBNIŻYĆ (OPTYMALIZOWAĆ) KOSZTY ENERGII W FIRMIE, DOMU

Usługi dla Wspólnot Mieszkaniowych

Korzystając z doświadczenia na rynku zarządzania nieruchomościami oraz obsługi Wspólnot Mieszkaniowych, chcieliśmy zaproponować Państwu USŁUGĘ PROFESJONALNEGO PRZYGOTOWANIA DOKUMENTÓW DLA WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH

czyli kompleksowe przygotowania m.in.:

  • Projektów Uchwał podejmowanych na  rocznych zebraniach Wspólnoty Mieszkaniowej w tym PLANÓW GOSPODARCZYCH.
  • Regulaminów Wspólnoty Mieszkaniowej w zależności od potrzeb danej Wspólnoty Mieszkaniowej.
więcej

NOWOŚĆ W OCIEPLENIACH BUDYNKÓW

Chcieliśmy zaproponować Państwu oszczędności finansowe przy ocieplaniu budynków. Zamiast używać styropianów lub innych materiałów izolacyjnych, proponujemy cienkowarstwowy tynk THERMOHIT, który jest nowoczesnym produktem, posiadającym wyjątkowe właściwości izolacyjne.
Idealnie nadaje się do ocieplenia od zewnątrz jak i od wewnątrz, produkt jest ekologiczny oraz bezpieczny dla środowiska dzięki czemu może być użytkowany w mieszkaniach oraz przestrzeni publicznej. Materiał jest bardzo łatwy w aplikacji, w porównaniu do tradycyjnych materiałów termoizolacyjnych umożliwia wielokrotnie skrócić czas inwestycji, a w związku z tym istotnie obniżyć koszty. Może być nanoszony za pomocą pędzla, wałka, pacy lub agregatem.
 

więcej

TERMOMODERNIZACJA - Białe Certyfikaty

Jeśli planujesz TERMOMODERNIZACJĘ (ocieplenie budynku, wymianę pieca, kotła, okien, dachu, oświetlenia, itp.), możesz dodatkowo otrzymać za to pieniądze.Przygotujemy AUDYT EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ i wystąpimy do Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki o wydanie BIAŁYCH CERTYFIKATÓW, które następnie po zakończonej inwestycji zostaną sprzedane poprzez GIEŁDĘ ENERGII (obecna cena za 1 TOE, to ok. 1600,00 zł!).

więcej

Nagroda "Firma Roku"

Z wielką satysfakcją przekazujemy informację o odebraniu nagrody "Firma Roku 2019" plebiscytu Orły Polskiej Przedsiębiorczości 2019 - Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców.

więcej

Akredytacja UDT

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że zostaliśmy wpisani do rejestru akredytowanych ośrodków szkoleniowych w zakresie dotyczącym instalowania Odnawialnych Źródeł Energi (OZE)  w Urzędzie Dozoru Technicznego

Pliki do pobrania

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku oraz Instagramie, gdzie znajdą Państwo najnowsze informacje o organizowanych szkoleniach

Certyfikat SUS 2.0 dla 4EDU!

Bardzo miło jest nam poinformować, że firma 4EDU Sp. z o.o. wdrożyła i skutecznie realizuje Standard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0). Oficjalnie potwierdza to przyznany nam przez DEKRA Certification Sp. z o.o. certyfikat.

Pliki do pobrania

4EDU w Bazie Usług Rozwojowych

Informujemy, że 4EDU Sp. z o.o. jest wpisana do Bazy Usług Rozwojowych (http://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/), za pośrednictwem której mogą Państwo zapisać się na następujące kursy i szkolenia:

  • Dekarz z montażem kolektorów słonecznych - kurs 112 godzin,
  • Monter instalacji PV - kurs 112 godzin,
  • Wybrane elementy marketingu i sztuka sprzedaży - szkolenie 32 godziny,
  • Negocjacje handlowe - szkolenie 32 godziny,
  • Rozpoczynanie samodzielnej działalności gospodarczej - szkolenie 32 godziny,
  • Motywacja, Stres i wypalenie zawodowe - szkolenie 32 godziny.
więcej

AKREDYTACJA

Miło nam poinformować, iż otrzymaliśmy Akredytację Kuratora Oświaty!

Akredytacja jest jednym z zewnętrznych sposobów zapewnienia jakości procesu kształcenia i jego efektów. Jeśli placówka wchodzi na ścieżkę akredytacji to jest to równoznaczne z jej wejściem na drogę jakości.

Uzyskanie akredytacji stanowi potwierdzenie, że placówka spełnia ustalone wymagania i przyjęte kryteria jakości.

Oferta dla zarządców nieruchomości

Oferta dla Zarządców nieruchomości (wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe) wymiana oświetlenia na energooszczędne (LED).

W najbliższym czasie w województwie śląskim można będzie składać wnioski w ramach programu - Poprawa efektywności energetycznej oświetlenia. Konkurs RPO WŚL 04.05

Dyrektywa 2009/125/WE porusza kwestię konieczności wymiany klasycznych źródeł energii na niezależne i oszczędne rozwiązania, dzięki którym możliwe będzie, zarówno zmniejszenie zużycia energii elektrycznej oraz kosztów przeznaczonych na zakup tych źródeł.

więcej

Szkolenia zamknięte

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów  zapraszamy do skorzystania z oferty dotyczącej szkoleń „zamkniętych” Jest to oferta przygotowana i dostosowana do potrzeb i specyfiki określonej firmy i jej pracowników. Szkolenia zamknięte, w zależności od wybranej tematyki, mogą również przygotowywać uczestników do niezależnych egzaminów  przekwalifikowujących z egzaminami państwowymi.

Zapraszamy do kontaktu z działem szkoleń: 032/302-96-84 lub szkolenia@4edu.com.pl